• Zadzwoń, napisz e-mail lub skotaktuj się przez formularz kontaktowy

Aktualności

Relacja z IV Biegu szlakiem Legend Gminy Ciepłowody

 • WARSZTATY TAŃCA RELAKSACYJNEGO

  W imieniu organizatorów - Fundacji Sztukupuku - zapraszamy na bezpłatne warsztaty. Szczegóły na plakacie.

 • GOKiP POZYSKAŁ ŚRODKI NA REALIZACJĘ NOWEGO PROJEKTU

  W listopadzie 2017r. Gminny Ośrodek Kultury i Promocji w Ciepłowodach złożył do LGD Qwsi wniosek o dofinansowanie projektu pn. „Poprawa stanu infrastruktury kulturalnej GOKiP służącej zachowaniu dziedzictwa lokalnego poprzez remont pomieszczeń połączony z ich modernizacją oraz zakup wyposażenia”, w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. W dniu 10.01.2018r. odbyło się posiedzenie Rady Stowarzyszenia, podczas którego dokonano oceny złożonych wniosków. Projekt GOKiP zdobył maksymalną liczbę punktów i znalazł się na pierwszym miejscu listy rankingowej.

  W ramach projektu GOKiP planuje remont i modernizację pomieszczeń przeznaczonych na pracownie edukacyjne, wyposażenie Izby Pamiątek oraz zakup namiotów plenerowych. Wartość tej inwestycji wynosi 54.781,27 zł, a dofinansowanie stanowi – zgodnie z wytycznymi programu - 63,63% tej kwoty, tj. 34.857,00 zł.

 • ZAPRASZAMY NA ZABAWĘ KARNAWAŁOWĄ

  Wydarzenie od: Wydarzenie do:

  Serdecznie zapraszamy na zabawę karnawałową, która odbędzie się 12 stycznia o godz. 9.00 w świetlicy szkolnej przy ZSP w Ciepłowodach.

 • PRZED NAMI FERIE!

  Wydarzenie od: Wydarzenie do:

  Zapraszamy do udziału w zajęciach i wycieczkach podczas ferii. Szczegóły na plakacie.

  Harmonogram do pobrania TUTAJ

 • Linki społecznościowe